poniedziałek 14 Paź 2019

1,5% marży dla niezabezpieczonych kredytów firmowych *** Obniżenie minimalnych wymaganych dochodów netto dla klientów ubiegających się o kredyt hipoteczny indeksowany walutą EUR *** Prowizja 0% dla kredytów firmowych zabezpieczonych hipoteką *** Spłata drogich kredytów i pożyczek, kart kredytowych oraz debetów kredytem niezabezpieczanym hipoteką *** Kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US oraz bez dokumentowania dochodów

Współpraca

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby i firmy, które z racji wykonywanych zawodów, relacji towarzyskich czy specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej utrzymują kontakty z osobami bądź firmami poszukującymi różnorodnych form finansowania (kredyty, pożyczki, leasing, faktoring, renta dożywotnia). Proponujemy trzy atrakcyjne formy współpracy oparte na alternatywnych wariantach obsługi klientów z jednoczesnym uwzględnieniem skrajnie różnych poziomów przygotowania merytorycznego Partnerów.

Wariant pierwszy uproszczony dedykowany jest tym wszystkim zainteresowanym, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie przeznaczyć swojego czasu oraz środków finansowych na pełną obsługę klientów i na systematyczne szkolenia. W tym wariancie Państwa zaangażowanie ogranicza się wyłącznie do wypełnienia z zainteresowanym formularza mającego na celu określenie profilu klienta oraz zdefiniowanie jego potrzeb finansowych (ok. 15 minut). Kompletnie wypełniony druk przekazujecie Państwo drogą elektroniczną, faksem lub osobiście do naszej firmy. Od tego momentu dalsze procesowanie wniosku aż do chwili uruchomienia środków leży po naszej stronie.

Wariant drugi partnerski kierujemy do firm o wysokim potencjale kontaktów z klientami wszelkiego typu. W tym wariancie współpracy obsługa finansowa klientów w całości realizowana jest przez naszą firmę na terenie Państwa lub naszego przedsiębiorstwa, ewentualnie w miejscu zamieszkania lub w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej zainteresowanego klienta. Zasady współpracy reguluje dwustronna umowa.

  Podstawowe zalety obu opisanych powyżej programów to:
 1. stały dostęp do ofert 42* instytucji finansowych w tym banków, funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych (w przypadku prowadzenia działań w terenie - już na starcie Partner osiąga dominującą pozycję pośród funkcjonujących już podmiotów)
 2. błyskawiczna analiza klienta pod kątem możliwości uzyskania wnioskowanych środków finansowych (przydatna zwłaszcza w sytuacji konieczności gromadzenia dużej ilości dokumentów do wniosków zabezpieczanych np. hipoteką na nieruchomości a z góry skazanych na niepowodzenie ze względu na negatywne rekomendacje weryfikowanych przez instytucje finansowe baz)
 3. kompletna i przejrzyście zilustrowana dla klienta oferta obejmująca między innymi maksymalnie możliwą do uzyskania kwotę wraz z maksymalnie możliwym okresem spłaty oraz wysokością raty dostępna już w przeciągu 30 minut od momentu rozpoczęcia procesowania (w przypadku dodatkowego zabezpieczenia w postaci hipoteki na nieruchomości - do 24 godzin)
 4. możliwość korzystania z profesjonalnych i jednocześnie bardzo prostych w obsłudze formularzy analizy potrzeb klientów
 5. brak wymogu posiadania wiedzy w zakresie znajomości podstawowych zapisów nast. aktów prawnych: Kodeks cywilny, Kodeks postępowania cywilnego, Ustawa o ochronie danych osobowych, Ustawa o kredycie konsumenckim, Ustawa o gospodarce nieruchomościami, Ustawa o księgach wieczystych i hipotece, Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych, Ustawa o rachunkowości, Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu
 6. brak wymogu systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez czasochłonne i często kosztowne uczestnictwo w specjalistycznych kursach, warsztatach, seminariach czy kongresach


  Wariant trzeci profesjonalny dedykowany jest osobom spełniających łącznie nast. kryteria:
 1. wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie uzupełnione pozytywnie ukończonym kursem specjalistycznym
 2. minimum dwu letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie bankowości i/lub finansów w okresie ostatnich 3 lat
 3. aktualne uprawnienia w zakresie szacowania nieruchomości lub pośrednictwa w obrocie nieruchomościami lub zarządzania nieruchomościami (dotyczy osób z wykształceniem średnim)
 4. brak zaległości w stosunku do ZUS oraz US poświadczony stosownymi zaświadczeniami z w/w urzędów (dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą)
 5. brak informacji o nierzetelności z Krajowego Rejestru Długów (weryfikację przeprowadzamy po uzyskaniu pisemnej zgody kandydata na Partnera)
 6. brak bieżących opóźnień w spłacie indywidualnych oraz firmowych (w przypadku przedsiębiorców) zobowiązań finansowych (weryfikację przeprowadzamy po uzyskaniu pisemnej zgody kandydata na Partnera)
 7. niekaralność za przestępstwa przeciwko: mieniu, dokumentom, za przestępstwa gospodarcze, za fałszowanie pieniędzy, papierów wartościowych, znaków urzędowych, za składanie fałszywych zeznań oraz za przestępstwa skarbowe poświadczona stosownym zaświadczeniem z Krajowego Rejestru Karnego

W ramach profesjonalnego wariantu współpracy zapewniamy dostęp do zaawansowanej platformy, w ramach której korzystacie Państwo ze wszystkich koniecznych narzędzi (kalkulatory bankowe, generator pakietów ofertowych dla klientów, zautomatyzowany system tworzenia listy niezbędnych do procesowania sprawy dokumentów, programy do przygotowania wniosków i umów, katalogi aktualnie obowiązujących procedur w formie uproszczonej i szczegółowej z możliwością filtrowania wg rodzaju produktów, profilu wnioskodawców lub instytucji finansowych). Dodatkowo każdego dnia Partner otrzymuje informacje o nowych (najczęściej ograniczonych czasowo) promocjach cenowych i uproszczonych procedurach obsługi. Wszelkie zmiany w ustawodawstwie w zakresie dotyczącym oferowanych produktów są również na bieżąco przekazywane. Do Państwa dyspozycji stawiamy profesjonalnie wyposażone miejsce pracy w naszym biurze. Kompleksowa obsługa klienta w tym wariancie współpracy leży po stronie Partnera.

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie w formie elektronicznej wypełnionego zgłoszenia kandydata na Partnera

* Ilość oferowanych produktów uzależniona jest od współpracujących z nami instytucji finansowych i w związku z tym w każdej chwili może ulec zmianie.

zgłoszenie

Adres siedziby firmy

e-Broker24
ul Mikołaja Kopernika 3-5
(Pasaż Handlowy A-Z, box 4)
70-241 Szczecin

tel. 91 886 54 64
fax 91 886 64 74
mobile: 787 909 838
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
Pon. - Piąt.: 9.00 - 17.00
Sob. - Niedz.: nieczynne

pokaż mapę =>

Waluty

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-10-11
USD 3,9145 -0,21%
EUR 4,3097 -0,28%
CHF 3,9192 -0,88%
GBP 4,8929 +2,00%
Wspierane przez Money.pl
e-Broker24 informuje, że nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców. e-Broker24 współpracuje bezpośrednio lub za pośrednictwem za wynagrodzeniem ze wskazanymi poniżej podmiotami: Bank Gospodarki Żywnościowej SA, Bank Ochrony Środowiska SA, Bank BPH SA, Bank Zachodni WBK SA, Bank Handlowy w Warszawie SA, Credit Agricole Bank Polska SA, Deutsche Bank PBC SA, DnB NORD Polska SA, Eurobank SA, BNP Paribas Bank Polska SA, FM Bank PBP SA, Getin Noble Bank SA, Idea Bank SA, ING Bank Śląski SA, BRE Bank SA (mBank i MultiBank są częścią BRE Banku SA), Meritum Bank ICB SA, Millennium Bank SA, Nordea Bank Polska SA, PEKAO Bank Hipoteczny SA, Bank Polska Kasa Opieki SA, Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA, Bank Pocztowy SA, Raiffeisen Bank Polska SA, Santander Consumer Bank SA, SKOK Wesoła, Toyota Bank Polska SA, Wielkopolski Bank Spółdzielczy.